Pak ditë para ditëlindjes, Bebe Rexha pranon një dhuratë nga Selena Gomez

By

Me 30 gusht, Bebe Rexha feston ditëlindjen e saj të 30-të.

Por këngëtares Selena Gomez i është kujtuar ndoshta më herët, sepse ajo i dërgoi një dhuratë.

Selena Gomez dhe grupi korean Blackpink sapo kanë lansuar një këngë të re më titull “Ice Cream”.

Në një kuti të madhe, teksa Bebe Rexha e hap, shihet edhe një kartolinë ku shkruan, “Ja diçka të ëmbël për të festuar këngën tonë të re”.

Bebe tingëllon tejet e emocionuar në videot që ndau në Instagram, duke falënderuar pa masë Selena Gomez. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm