Kjo këngë e Encës është e bazuar në histori të vërtetë

By

Enca u rikthye në Prive dhe kësaj herë ajo u përgjigj në “50 pyetjet”.

Këngëtarja na zbuloi shumë nga jeta e saj personale, teksa përgjigjej në dhjetëra pyetje.

Ndër të tjerash ajo zbuloi se një nga këngët e saj është e bazuar në histori të vërtetë. Bëhet fjalë për këngën “Rakia” e cila u lansua së fundmi.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm