Duhet të shihni manikyrin e Dua Lipës për festat e fund vitit

By

Ndonëse rregullon shumë shpesh thonjtë, Dua Lipa rallë herë i dedikon një postim të tërë vetëm manikyrit të saj.

Kësaj here çështja ishte më ndryshe me këngëtaren që ndau modelin e saj të thonjve shumë të denjë për festat e fund vitit.

Duket se këngëtarja ka zgjedhur model 3D – jo shumë e zakonshme – dhe të gjithë thonjtë janë ngjyrë ari.

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artikuj të ngjashëm