Këngëtari shqiptar rikthehet pas 17 vitesh në muzikë

By

Me anë të disa postimeve në rrjete sociale, këngëtari Ferki Shala la të kuptohet se ai është ‘zbutur’ me qëndrimet e tij karshi muzikës.

Dhe kjo nuk është rastësisht me burime të Prive që lënë të ditur se ai po i rikthehet muzikës.

Ndiqni materialin e mëposhtëm për të gjitha detajet rreth rikthimit të tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm