Noizy thyen heshtjen pas ndalimit në Kosovë

By

Noizy ka thyer heshtjen afro 24 orëshe në rrjete sociale.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Ai ka postuar për herë të parë pas raportimeve me të cilat nisi dita e sotme ku u bë e ditur se reperi është ndaluar natën në pikën kufitare në Vërmicë dhe është shoqëruar në stacion policor.

Noizy ka postuar një video në Instagram.

Duke mos thënë asgjë ai e ka thënë gjënë më të rëndësishme – mesazhin se tashmë është liruar.

Është raportuar se reperi ka paguar gjobë kundrejt fitimit të lirisë për një prej çështjeve për të cilën duhej të mbante disa ditë burg. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm