Njomza na tregon në detaje takimin e parë me familjen e Rinorit

By

Nëse jeni përdorues të rrjeteve sociale, padyshim që keni rastisur në çiftin Rinori dhe Njomza të cilët kanë edhe një kanal të tyrin në Youtube.

Në kanalin e tyre çifti kujdesen që t’i sjellin publikut të tyre atë që dëshirojnë, si nga jeta tyre e përditshme, sfida të ndryshme e ‘pranks’.

Së fundmi ata ishin të ftuar në Prive, ku na rrëfyen shumë për jetën e tyre dhe si nisi gjithçka.

Dyshja ishin takuar në moshë shumë të re kur edhe u dashuruan. E Njomza na tregon takimin e parë me familjen e Rinorit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm