Pse Lluni? – Reperi tregon çfarë nënkupton emri i tij artistik (VIDEO)

By

Lluni – reperi i cili është pjesë e grupit PINT, rrëfeu disa gjëra rreth tij në rubrikën “Prive takon”.

Artisti tregoi çfarë nënkupton emri i tij artistik, foli për planet dhe zbuloi cili reper e ka ndihmuar shumë deri sot.

Këto dhe shumëçka tjetër mund t’i mësoni në videon e mëposhtme.

Nëse nuk e keni dëgjuar akoma, Lluni pak javë më parë ka publikuar një këngë me Lyrical Son, e cila është pjesë e albumit të këtij të fundit me Mc Kreshën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm