Njihuni me vajzat bukuroshe të Genës (FOTO)

By

Zëri i tij është shumë i famshëm për publikun, me këngët e veta ka bërë që shumë zemra të rënkojnë, por shumë pak nga jeta e tij personale dimë.

Gena kodon bukur dhe i vajton këngët, por nuk hapet shumë me publikun sa i përket privates. Megjithatë, kur ke dy vajza bukuroshe, nuk i mbanë dot larg publikut.

Dy bijat e tij, Helga dhe Nasiola njëra 19 vjeçe e tjetra 17-të, janë dy krenaritë e babit.

Më parë në një intervistë Gena pati thënë se i do shumë ato dhe se ka një raport të afërt me të bijat. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm