Premierë: “Merri Merri” – publikohet projekti i ri nga Ledri e Buta (VIDEO)

By

Është publikuar projekti më i ri nga Ledri në bashkëpunim me Butën.

Reperët u bënë bashkë për të dytën herë pas “Mbi Re” që pati shumë sukses.

Klipi për këtë këngë është xhiruar në Amerikë dhe sjellë pamje jashtëzakonisht të mira./Prive.al

Artikuj të ngjashëm