Një vogëlush me ëndrra të mëdha – kështu dukej Noizy si 15 vjeçar

By

Për të qenë aty ku është sot, Noizy punoi fort!

Sot, ai është pronar i shumë aseteve, bizneseve dhe krijues i hiteve.

Jo shumë kohë më parë, ai na prezantoi të gjithë shtëpinë e tij për Prive.

Së fundmi, reperi publikoi një fotografi që është shkrepur në kohën kur ai ishte 15 vjeçar.

“15 vjeç, kur kam parë Ferrari për herë të parë”- shkruan ai krahas fotos.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Artikuj të ngjashëm