Sonte publikohet bashkëpunimi mes Skerdit dhe Adelina Ismailit

By

Një bashkëpunim ka bërë bashkë dy artistët Skerdi dhe Adelina Ismaili.

Dyshja kanë punuar në një projekt të përbashkët i cili do të titullohet “Amaneti”. Kënga është finalizuar dhe sonte do të publikohet në ora 18:00 në platformën e Youtube.

Dyshja të shtunën e kaluar ishin të ftuar për Prive ku folën ekskluzivisht për bashkëpunimin e tyre – si u bënë bashkë e si erdhën deri tek ideja.

E për ju që nuk mund të prisni deri në publikimin e këngës, disa nga pamjet e videoklipit mund ti shihni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm