Një unazë në gisht – fejohet aktorja e njohur?

By

Dakota Johnson ka ndezur thashethemet për një fejesë të mundshme pas disa fotografive paparaci.

Aktorja 31-vjeçare, është në një lidhje me muzikantin Chris Martin për afërsisht katër vjet, u pa së fundmi me një unazë gjigande smeraldi në gishtin e saj të majtë, dhe i ngjante një unaze fejese.

Dakota dhe frontmani i Coldplay janë së bashku për të paktën katër vjet, që kur u panë në një darkë në Los Angeles në vitin 2017.

Ndërsa dyshja kanë mbetur relativisht privat në lidhje me marrëdhëniet e tyre u pa së fundmi duke vizituar vendin e shtëpisë Malibu. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm