Kjo është kënga më e re nga Ever B

By

Ever B është një emër i ri, por tejet premtues për skenën muzikore.

Që në daljet e para ka nisur rekrutimin e shpejtë të fansave të tij.

Së fundmi ai ka lansuar një këngë të re me titull “AMG”, për tekstin e së cilës u kujdes vetë artisti. Kësaj here ai bashkëpunoi me producentët Rzon dhe Arleen.

Më poshtë mund të ndini të plotë këngën dhe videoklipin nga Ever B. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm