Çiljeta, sërish vetëm

By

Pas bashkëpunimeve të suksesshme që solli njëra pas tjetrës, këngëtarja Çiljeta Xhilaga i është kthyer studios për një prodhim të ri muzikor.

Elgit Doda është sërish producenti i projektit të ri që do të jetë shumë ritmik dhe jo në duet.

Ajo që publiku mezi po pret ta sheh në spot është gjoksi i ri i këngëtares pas operacionit që vazhdon të jetë shumë i komentuar./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm