Një tjetër arritje e sukseshme e Erës!

By

Eshtë pikërisht kjo Era Istrefi e cila duket se është e destinuar të ketë vetëm suksese.E pas fotosesionit për revistën ‘V magazine’ si dhe disa intervista nëpër radiot e shteteve të Beneluksit ku edhe ka qëndruar këto ditë e fundit, Era ka arritur që edhe  një sukses t’i shtohet karrierës së saj muzikore.

Në toplistën e famëshme iTunes, në seksionin për këngë ‘Dance’, apo ndryshe këngë ritmike, ‘BonBon’ e Erës rangohet në pozitën e 10, toplist kjo që përfshinë gjithë këngët ekzituese në botë, po në këtë zhanër.

E pranë Erës shihen emra si Rihanna, Sia, Calvin Harris, David Guetta, Dj Snake etj. që në industrinë muzikore botërore gëzojnë një reputacion shumë të madh.

Gjithashtu vlen të thesohet se ‘BonBon’ është në gjuhën angleze, e që është një arritje e madhe ngase nuk ka shumë edhe që kur është publikuar ky version./Prive.al/

cake

Artikuj të ngjashëm