Mozzik jep lajmin, bashkëpunimi i radhës me…

By

Vetëm dy javë, ende pa i shijuar mirë sukseset e këngës “Bonnie and Clyde” që publikoi me partneren e tij Loredana Zefin, reperi i famshëm Mozzik dha një tjetër lajm.

Reperi ka deklaruar se do të sjellë bashkëpunimin e radhës në vetëm pak ditë.

View this post on Instagram

#Repost @getinjo with @get_repost ・・・ WE FLY TOGETHER 🚁🚁🚁🚁 @mozzik @orkan.ce #2EUROGANGBABY

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Dhe kënga e tij e re, vjen në duet me reperin tjetër, vëllain e tij Getinjon. Kohë më parë dyshja u prezantuan të shkëputur nga kompania ku nisën karrierën e tani kanë themeluar kompaninë e tyre “2 Euro Music”.

Mozzik ka treguar se do të lansojë këngën me të vëllain me 19-të tetor, e kënga ka një titull në gjuhën spanjolle “Para Siempre” që në shqip do të thotë “Përgjithmonë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm