Një Rolex për babain një për vete, ja sa kushton ora e Morena Tarakut! (FOTO)

By

Ditë më parë tregoi se për ditëlindjen e babait, regjisorit kosovar Selami Taraku, i bleu një orë të markës Rolex, që njihet si njëra ndër më kualitativet dhe me çmimet më të larta.

E një orë Rolex ka edhe për vete këngëtarja Morena Taraku, e cila njihet për një stil luksoz jete dhe për veshje super të shtrenjta të markave më emintente të momentit.

Ora që ka Morena, siç raporton edhe faqja shqiptare në Instagram “What They Wearing”, kushton hiç më pak se 9000 euro dhe është model i posaçëm për gra që quhet “Lady Datejust”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm