Çfarë po zihet në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Videoja e mëposhtme do t’ju tregojë disa lajme rreth Azetit, cilën këngë shqiptare e vodhën serbët dhe për Afrona Dikën.

Shumë detaje do të kuptoni në videon që shihni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm