Motra iu bë nënë, këto janë dhuratat e shtrenjta të Kim Kardashian për të

By

Njëra nga motrat më të famshme të familjes Kardashian, u bë nënë në mes tensionesh të mëdha publike pasi i dashuri i saj Tristan Thompson, u zbulua duke e tradhtuar.

Khloe Kardashian i dha jetë fëmijës së saj të mërkurën, menjëherë pasi në tërë botën u bë virale videoja e partnerit të saj, tek puthej me një vajzë tjetër në një klub në New York.

Sister, sister: And in true Kardashian style, her sisters are on hand to rally round with Kim reportedly sending her sibling a care package to Cleveland, where she welcomed her daughter to the world, with one eye-popping gift including

Dhe tamam në stilin e familjes Kardashian, motrat e saj i qëndruan afër në momentin që ajo lindi dhe madje me dhurata goxha të kushtueshme.

Për lindjen e vajzës, TMZ raporton se Kim i ka dhuruar motrës së saj, nënës së re një kostum dhe shtrat bebesh që kushton 5000 dollarë, produkte organike banje që kushtojnë 1000 dollarë dhe batanije në vlerë 1500 dollarë. /Prive.al

Happy days: TMZ report that Kim has gifted the new mum with a $5,000 (£3,500) Noitte Fatata custom bassinet from Beverly Hills baby boutique Petit Treso, atop organic bath products ringing in at $1,000 (£700) and blankets worth $1,500 (£1,050)

Artikuj të ngjashëm