Një nga blerjet më të mëdha në LA – Brenda shtëpisë së re të The Weeknd

By

Artisti kanadez, The Weeknd është një person shumë i suksesshëm dhe këtë e dëshmon shtëpia e re që bleu. Rezidenca e tij kushtoi plot 70 milionë dollarë.

the weeknd mansion

Prona që ka mbi 3 mijë metra katrorë, është mishërimi i pasurisë, e kompletuar me 13 banja, banjë dhe sauna, pishina të brendshme dhe të jashtme, kinema, studio muzikore, palestër, fushë sportive, dhe më shumë.

Stilimet e brendshme janë elegante, dhomat janë të ndritshme dhe të ndriçuara mirë falë dyerve të xhamit të palosshme, ndërsa 1.6 hektarë më tej janë absolutisht të pacenuara, siç mund të imagjinohet.

Më poshtë mund të shihni imazhe të rezidencës së tij. /Prive.al

the weeknd mansionthe weeknd mansionthe weeknd mansionthe weeknd mansion

 

Artikuj të ngjashëm