Kim Kardashian dhe Kanye West shihen sërish së bashku

By

Kim Kardashian dhe Kanye West u ribashkuan për një drekë në Malibu gjatë procesit të tyre të divorcit.

Ish -çifti u pa duke dalë nga e njëjta makinë në ‘Nobu’, një restorant i preferuar i familjes së famshme, raporton DailyMail.

Kim paraqiti divorcin në shkurt duke përmendur dallimet e papajtueshme mes çiftit pas një viti traumatik ku reperi luftoi me çështje të shëndetit mendor.

Kim gjithashtu e ka mbështetur Kanye-n, gjatë punës së albumit të tij të ardhshëm “Donda”, duke marrë pjesë në të dy festat e tij të albumit.

Çifti miliarder u pa duke parkuar makinën e tyre para hotelit të madh Nobu Ryokan, i cili është ngjitur me një nga restorantet e preferuar të familjes Kardashian.

Gjërat duket se ishin miqësore mes çiftit ndërsa ata u përpoqën të futeshin në restorantin e nivelit të lartë japonez të rrethuar nga rojet e sigurisë.

Kanë kaluar gjashtë muaj që kur Kim paraqiti kërkesën për divorc nga burri i saj prej gati shtatë vitesh dhe ajo është përpjekur të mbetet mbështetëse e West, të paktën publikisht.

Gjatë kësaj kohe Kanye u përfol që ka filluar një jetë të re me modelen Irina Shayk. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm