Kylie Jenner shtatzënë me fëmijën e saj të dytë

By

Kylie Jenner po bëhet nënë sërish!

Miliarderja 24 vjeçare është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të dyët me të dashurin Travis Scott. Këtë e bënë të ditur disa burime për Page Six.

Çifti kanë një vajzë tre vjeçare me emrin Stormi. Një burim për revistën tha se familja janë “shumë të lumtur”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm