Një muaj plot dashuri e lumturi për Jonida Vokshin

By

Me 18 qershor, çifti Jonida Vokshi dhe Besnik krapi u bënë prindër për herë të parë.

Ata mirëpritën në jetë një vogëlushe që i lanë emrin Emi.

E sot Emi po mbush plot 1 muaj jetë, dhe nuk mungoi një dedikim i ëmbël nga nëna.

Në llogarinë e saj në Instagram, Jonida shkruan, “Ti erdhe ne jetet tona si sot nje muaj me pare per ti ndryshuar rrenjesisht ato!Muaji me i bukur i jetes sime!Na ke bere njerezit me te lumtur te botes o Em! E vogla jone ti❤!” /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm