Kim Kardashian e pasur? Prisni sa të mësoni sa miliona ka Kylie Jenner

By

Seti i saj i buzëkuqëve nuk ishte paraparë të ishte asgjë përpos një hobi për qejf, që fillimisht doli në shitje vetëm në 5000 njësi,

Mirëpo nëna më e re e shoubizit ndërkombëtar Kylie Jenner, është një storie globale e suksesit pasi që krijoji perandorinë e saj të bukurisë dhe tani është deklaruar si më e pasura nga të gjitha motrat.

Kompania e saj vlerësohet të jetë me vlerë prej 386 milionë dollarësh, ndërsa po projektohet që të vlejë 1 bilion dollarë deri në vitin 2022.

Kylie është intervistuar nga nëna e saj Kris para se të lindte beben e Travis Scott, për revistën Love, ku ka rrëfyer për pasionin e saj për brendin.

Ajo ka thënë: Me të vërtetë mendoj se kam punuar fort për këtë. Nuk e kam bërë për para dhe as që mendoj për atë pjesë”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm