Një çift për lakmi –Eni dhe Genci arratisen bashkë në këtë vend magjik

By

Të lidhur prej më shumë se një viti, ata ende nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre.

Mirëpo dyshja e famshme, reperi Genc Prelvukaj dhe e dashura e tij, këngëtarja Eni Koçi, as nuk kanë bërë përpjekje ta fshehin romancën dhe shpesh herë Instagrami i ka “tradhtuar”.

Ata të dy janë arratisur nga Shqipëria e kanë ikur bashkë për pushime në një vend shumë të bukur të botës.

Dyshja kanë zgjedhur ishujt Phucket që ndodhen ne jug të Tajlandës, për t’i vizituar ndërsa që të dy kanë publikuar fotografi nga ky vend. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm