Një muaj pa nënën, dedikimet e Robertit dhe Patrisit

By

Sot janë bërë një muaj nga ndarja në jetë e nënës së muzikantëve Robert e Patris Berisha.

Në muajin e parë, të vështirë pa të, të dy djemtë e kanë rikujtuar largimin e nënës së tyre nga kjo jetë përmes postimeve në rrjete sociale.

Në vijim, dedikimet e plota të Robertit dhe Patrisit. /Prive.al

1 muaj pa ty oj shpirt i bardhe ❤️ .
Me mungon cdo dite me shume e me shume 😢

Posted by Patris Berisha on Monday, February 8, 2021

Artikuj të ngjashëm