Pas “Vuj”, Ronela thotë “Pa dashni” në këngën e re (VIDEO)

By

Është publikuar projekti i shumëpritur nga Ronela Hajati.

Kënga quhet “Pa dashni” dhe është realizuar nga vet këngëtarja me ndihmën e Tull Production.

Videoklipin e ka realizuar Pro Video.

Kjo këngë pason “Vuj” me të cilën Ronela u paraqit në festivalin Kënga Magjike, nga i cili doli me çmim.

Por përveç asaj, kënga arriti miliona klikime në youtube dhe u bë hit jashtëzakonisht i madh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm