Divorci nuk e ndalon Kim Kardashian të bëjë qejfet e saj

By

Kim Kardashian tashmë në pushimet Turks dhe Caicos po shijon kohën e saj, ndërsa edhe imazhet nuk janë të pakta nga ana e saj.

E veshur me bikini ngjyrë gjelbër, Kim në rend të parë ka vënë tiparet e bujshme trupore, për të cilat komentohet në masë të madhe.

Paraqitje e tillë padyshim që e shfaqte bukuroshen brune pa makijazh, ndërsa aksesorët nuk mundonin kësaj radhe.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Sa i përket jetës private, thuhet se Kim është afër procedurave për t’u divorcuar nga reperi Kanye West.

Që të dy tashmë kanë angazhuar avokatët e tyre, derisa posedojnë që të dy miliardë dollarë.

Artikuj të ngjashëm