Një moment romantik i Tunës në klipin e ri: E patë kur e puth Patrisin?

By

Këngëtarja Tuna Sejdiu, të hënën mbrëma publikoi njëherësh të gjitha këngët e albumit të saj të ri të, me videoklipe të cilat e kishin të njëjtin koncept.

E në albumin e saj të ri “Fortuna”, ajo ka një këngë e cila titullohet “A m’ke zemër”, këngë kjo me tekst të Aida Barakut dhe muzikë të Darko Dimitrov.

Në klipin e kësaj kënge, ajo komunikon edhe me orkestrën që e ka prapa, ndërsa në një moment, ajo e puth bashkëshortin e saj Patris Berishën.

Ky është një moment tejet i lezetshëm i Tunës…

Artikuj të ngjashëm