Publikohet një pjesë e shkurtër e filmit “2 Gisht Mjaltë” (VIDEO)

By

Një pjesë e shkurtër e filmit të shumëpritur të Elvana Gjatës me Ermal Mamaqin, është publikuar në youtube.

Pjesa e publikuar tregon momentin kur Ermali shkon për të kërkuar dorën e Elvanës.

Filmi për të cilin të dy kanë punuar shumë, është komedi që flet për një çift me të ardhura mesatare.

“2 Gisht Mjaltë” do të publikohet më 28 mars në të gjitha kinematë shqiptare, Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

Më poshtë mund ta shihni pjesën e publikuar derisa të dalë komplet filmi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm