Gili publikon këngën e re për Shën Valentin në duet me këngëtarin e njohur

By

Më 14 shkurt – ditën e Shën Valentinit, do të publikohet një këngë e re nga dy artistë të njohur shqiptarë.

Bëhet fjalë për Gilin dhe Burak Vehapin nga grupi FAMA të cilët janë bërë bashkë për herë të parë.

Projekti quhet “Susta” dhe është i shoqëruar me videoklip.

Lajmin e kanë bërë të ditur të dy artistët me anë të një videoje të shkurtër të shkëputur nga klipi.

Gjithçka që ka të bëjë me muzikën është realizuar nga Ilir Berani dhe Florent Boshnjaku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm