Armina Mevlani mahnitëse nga Paris Fashion Week!

By

Armina Mevlani është bukuroshja shqiptare e cila është tejet e përfshirë në fushën e modës.

Profesioni i saj si modele e ka bërë të marrë rrugën drejtë vendeve të huaja për çështje pune.

Por ato çka nuk i lë t’i ikin modeles janë javët e modës dhe evente të këtij lloji në të cilat e gjejmë përherë të pranishme.

Së fundmi ajo kishte marrë pjesë në javen e modës të mbajtur në Paris. Në llogarinë e saj të instagramit bukuroshja ka postuar një fotografi të njërës prej netëve ku kishte qenë e pranishme në ndejën private të dizajneres Linda Farrow dhe ku duket më mahnitëse se kurrë./prive.al/

Artikuj të ngjashëm