Një moment i adhurueshëm i Alban Skenderajt me të bijën (FOTO)

By

Alban Skenderaj është një baba tejet i përkushtuar dhe madje vajzës së tij 2 vjeçare, Ameli, i kushtoi edhe një këngë.

“Dhurata” ishte melodia në tekstin e të cilës u dashurua çdo prind.

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani lansuan atë këngë me 28 nëntor, ndërsa ishte një projekt shumë i ndjeshëm kushtuar të bijës.

Se Ameli ka tërë vëmendjen e Albanit e tregon edhe ky imazh që Miriami ka publikuar në Instagram, ku shfaqet në një moment shumë të bukur me vajzën e tij. /Prive.al

?

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Artikuj të ngjashëm