Çfarë po ndodhë në lidhjen e Dardan Berishës dhe Florenta Islamit?

By

Qarkullojnë fjalë se lidhja e Dardanit dhe Florentës është në krizë.

Prive është këtu për të konfirmuar se kjo është plotësisht e vërtetë.

Kjo është lënë të kuptohet nga rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Detaje më të hollësishme ua zbulon materiali i përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm