Një miqësi me Elvanën pas imitimit në Xing?! Ja si e komenton Ronela Hajati

By

Ronela Hajati dhe Elvana Gjata, dy prej këngëtareve shumë të suksesshme shqiptare pas një periudhe të gjatë, këtë vit u përmendën bashkë për një arsye – imitimin që e para i bëri të dytës në ‘Xing me Ermalin’.

Një lëvizje e tillë u pasua me një ‘folloë’ nga dy vajzat për njëra-tjerën pas shumë kohësh duke dhënë sinjal për një etapë të mbyllur e një lloj ngrohje të marrëdhënieve mes dysheve.

Por, përtej raportimeve në portaleve dhe sinjaleve në rrjete sociale, mbi këtë pjesë nuk pati ndonjë koment nga dyshja.

E për të parën herë, mbi Elvanën, vetë Ronela Hajati foli sot në emisionin NIN të Klan Kosova.

Këngëtarja iu shmang komentimit të drejtpërdrejtë duke u shprehur pak e habitur dhe pa njohuri mbi këtë komentim që u bë në portale.

‘Tani po e dëgjoj këtë. Mesa e di une nuk është se i kemi bëre njëra-tjetrës unfollow që t’i bëjmë follow pastaj. Unë Elvanen e njoh që fëmijë’ – deklaroi shkurt Ronela.

Artikuj të ngjashëm