Gëzuar ditëlindjen Vjollca Haxhiu!

By

Sot feston ditëlindjen Vjollca Haxhiu.

Këngëtarja mori urime të shumta nga miqtë, familja dhe fansat e saj. Shumë prej urimeve, Vjollca i ripostoi në instastory duke i falënderuar të gjithë.

Këngëtarja ka shumë vite në muzikë, duke sjell kështu shumë këngë hite.

Të fundit janë plot bashkëpunime me Medën të cilat u pëlqyen nga publiku.

Urime Vjollca./Prive.al

Artikuj të ngjashëm