Enca dhe Noizy prishin miqësinë?!

By

Dyshja e hitit ‘Ata nuk e dinë’ u përmendën në shtyp për shkak të  prishjes së raportit.

Fajtor u cilësua këngëtarja Çiljeta Xhilaga mirëpo Prive mëson nga burime të afërta se Enca dhe Noizy nuk kanë pasur mosmarrëveshje.

Marrëdhënia mes tyre vazhdon të jetë siç ka qenë e madje ata do të shfaqen në koncerte të përbashkëta ditëve në vazhdim.

Po ashtu Haxhia përmes llogarisë në SnapChat ka paralajmëruar një projekt të ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm