Një lajm i mirë dhe i keq për turneun muzikor të Dua Lipës

By

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Dua Lipa ka zbuluar datat e reja të turneut të saj muzikor.

Ndërkohë, këngëtarja shkroi në përshkrimin e postimit se i duhet ta ndërpres këtë turne për dy muaj ende pa nisur.

“Jam plotësisht zemër thyer që nuk jemi në gjendje të vazhdojmë me turneun tim në Mbretërinë e Bashkuar dhe Evropiane këtë shtator dhe tetor”, shkroi ndër të tjera Dua duke mos zbuluar arsyen e kësaj.

Tutje, vazhdoi: “Ju lutemi mbani biletat tuaja, pasi ato mbesin të vlefshme për datat e planifikuara”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artikuj të ngjashëm