Shikoni se çka ka “shpikur” Noizy për “njerëzit e tij” (FOTO)

By

Kemi parë tek bejnë jetë luksoze në mënyra të ndryshme artist dhe grupe muzikore vendore, por kreativiteti dhe investimi nuk ka kufij kur bëhet fjalë për Noizyn dhe labelin e tij “OTR”.

Javë pas jave është duke sjellë këngë të reja nga albumi i tij me titull “Zin City” , dhe kështu çdo të premte është Noizy ai që paralajmëron këngën e radhës nëpërmes rrjeteve sociale. Por ajo që ka shpërndarë sot është thjeshtë e pa parë.

Një furgon tejët luksoz i përsonalizuar enkas për “Zin City” kjo është mënyra e promovimit të projektit të tij muzikor për të cilin duket të ketë investuar shumë.

Me gjasë, furgoni luksoz është menduar të jetë i përshtatshëm për gjithë labelin OTR për të filluar turin e tyre siq ka përshkruar edhe vetë Noizy mbi imazhin e publikuar./PRIVE.AL/
815e295c2e73b3507049d17fb0ee9787cfd65d7cca9de15aa3d98d1e33d58bed_full

Artikuj të ngjashëm