Kujt i ‘djegu’ me debutimin e Taynas në skenë? (VIDEO)

By

Tayna – tashmë emër shumë i njohur për publikun shqiptar, foli shumë gjëra rreth planeve të saj në emisionin Prive të sezonit të ri.

Rep-artistja e cila u bë e njohur me ‘Columbiana’ në bashkëpunim me Don Phenom, tregoi se kujt i ‘djegu’ me debutimin e saj në skenë dhe foli për ‘dissat’ që po i bëjnë reperët sot mes njëra-tjetrës.

Poashtu, ajo zbuloi kujt Iu dedikua kënga e saj e fundit ‘Fake’ që bëri bujë në rrjete sociale.

Ndër të tjerash, Tayna foli edhe për projektin e ri i cili do të jetë ndryshe nga tre të parët.

Të gjitha detajet ua zbulon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm