Një këngëtar pjesë e klipit të Anxhela Peristerit (VIDEO)

By

Ka pak ditë që Anxhela Peristeri ka publikuar fotografi me vello, duke bërë shumë që të dyshojnë se ajo po martohet.

Mirëpo gjithçka ishte realizuar për një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja hyri në Instagram për të njoftuar se një këngë e re vjen së shpejti madje tregoi se një këngëtar do të jetë pjesë e klipit të saj emrin e të cilit nuk e zbuloi.

Ajo pyeti fansat nëse do e gjenin dot pjesëmarrësin.

“Si do donit të ishte kënga ime e re? Dhe a e gjeni dot personazhin që do shfaqet në fund të klipit ( kengetar)?”, ka shkruar ajo.

Po ju kush mendoni se do jetë në klip?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm