Aida dhe Argjenda Doçi lansojnë albumin “Aktor”

By

Aida Doçi dhe motra e saj Argjenda, kanë publikuar albumin “Aktor”.

Albumi përbëhet gjithsesej nga 12 këngë plot baladë, të cilat janë publikuar në platformën Youtube.

View this post on Instagram

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

“Boni t’fala”, “Plaget i numroj”, “Zemra mu dridh”, “Po ti pse”, “Harrom”, “Kom dasht”, “Edhe un kam ndjenja”, “Lot ne sy”, “E lendove zemren”, “Aktor”, “Se meritova” dhe “U kry” janë këngët e albumit të tyre. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm