“Mos më bezdis se po lexoj” – Ameli ia bën të qartë Miriamit se po i pengon

By

Fëmijët e këtij mileniumi e dinë se çfarë duan dhe e dinë se si ta marrin atë që duan.

Janë më inteligjentë dhe më kërkues dhe kjo po që u shpenzon më shumë energji prindërve. Dhe ndër ta është edhe vajza e vogël e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt, Ameli.

Një zonjushë e vërtetë, ajo ka kërkuar nga e ëma që të mos bezdiset derisa po lexonte një revistë në aeroplan.

Krejtësisht e shpenguar, Ameli e kishte vënë fokusin tek revista pranë saj, derisa Miriami e ka shfrytëzuar këtë moment për t’i bërë një foto.

“Kur i flas më thotë: Mami të lutem mos më bezdis se po lexoj”, ka shkruar Miriami. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm