Dua Lipa para finales së Ligës së Kampionëve: Do performoj si asnjëherë më parë!

By

Ah çfarë viti ka qenë ky për Dua Lipën.

Dy çmime Brit, një këngë në top lista me Calvin Harris dhe tani ajo pritet ta bëjë hapjen e Ligës së Kampionëve në finalen ku do ndeshen Liverpool dhe Real Madrid këtë të shtunë në Kiev.

Dua LipaDua LipaDua Lipa

 

“Jam shumë e entuziazmuar”, ka thënë ajo, shkruan BBC, transmeto Prive.

“Kemi bërë shumë prova dhe edhepse stadiumi është krejt i zbrazët, më tmerron ideja që do jem aty sepse ende nuk e di se si do ndjehem pranë qindra shikuesve në stadiumin, e miliona shikuesve në shtëpi”.

Rreth 200 milionë njerëz e kanë paraparë finalen e vitit të kaluar në Cardiff, ku kishte performuar grupi i famshëm amerikan Black Eyed Peas.

“Performanca është ndër më të mëdhatë që kamë bërë ndonjëherë dhe ka shumë vajza që do vallëzojnë me mua”, ka thënë Dua.

 

Artikuj të ngjashëm