Një fotografi 23 vjet e vjetër – Shkurte Fejza s’paska ndryshuar aspak (FOTO)

By

Një imazh i realizuar në vitin 1996-të i këngëtares Shkurte Fejza, është një dëshmi që në këto 23 vjet, ajo pak ka ndryshuar në fizionominë e saj.

Këngëtarja e famshme duket pak a shumë njësoj si dikur dhe ajo s’është mposhtur aspak nga mosha.

Fotografinë e ka publikuar në Instagramin e saj vajza e këngëtares Gresa Behluli e cila mburret me bukurinë e nënës së saj.

“Si gjithmonë pa operacione plastike dhe pa grim profesional”, ka shkruar Gresa, duke e publikuar fotografinë e këngëtares, ku ajo shfaqet krejtësisht natyrale e madhe edhe me flokët kaçurrela. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm