Një film për Lorik Canën po vjen më shpejt nga sa kemi pritur

By

I mungon fushës por Lorik Canën do e shohim në kinema!

Një film mbi kapitenin shqiptar është gati dhe po vjen në ekranet e kinemasë më shpejt nga ç’kemi menduar.

Premierën,’Lorik’ do e ketë me 5 Dhjetor, siç ka treguar vetë sportisti.

‘jë film i realizuar me shumë dashuri mbi rrugëtimin tim nga miku im @andidecka që më bindi para 2 vite rreth këtij projekti. Nuk ka qenë e lehtë por besoj ja ki dal Ando me gjithë partnerët qe të kanë mbështetur’ – dekaron Loriku në postimin e bërë.

Ky film është bashkëprodhim i Digitalb dhe Gjirafa. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm