Blero dhe Afrona drejt…

By

U përfolën për një krizë të sërishme mes vete, teksa demantin e dhanë për Shën Valentin. 

Blero Muharremi dhe Afrona Dika vazhdojnë të jenë në lidhje bashkë e duket se për të kaluar kohë me njëri-tjetrin më shumë, ata kanë ndërmarrë një hap të ri.

Dyshja sot janë nisur bashkë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës ku do të qëndrojnë për një javë përpara datave të tjera që e presin këngëtarin në Europë e Australi me koncerte.

Urojmë të kalojnë sa më mirë bashkë krahas edhe punëve që e lidhin Bleron me mbrëmje muzikore me shqiptarët e Amerikës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm