Zana Krasniqi feston ditëlindjen, ja sa vjeçe u bë

By

Modelja e njohur shqiptare, Zana Krasniqi feston sot ditëlindjen e saj.

Ajo mbushi plot 30 vjet.

Zana është nënë e dy fëmijëve por shumë shpejtë pritet të sjellë në jetë edhe të tretin.

Modelja është e martuar prej vitesh dhe jeton sa në Prishtinë sa jashtë saj.

Ajo është vajza e kompozitorit të njohur Naim Krasniqi, i cili shumë vjet është përkujdesur për këngët e artistëve shqiptar.

Gëzuar Zana, u bëfsh 100!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm