Ed Sheeran e Justin Bieber po sjellin këngë – dëgjojeni një insert

By

Britaniku Ed Sheeran dhe kanadezi Justin Bieber, I kanë bashkuar forcat për lansimin e këngës së tyre të re “I don’t care”.

Dyshja pritet që këngën ta publikojnë këtë të premte, megjithatë ne kemi një insert me vargjet e meloditë e para të këngës së tyre.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e cila qenka tejet e lezetshme dhe tipike e stilit të të dy artistëve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm