Një ditë në karantinën e Valdrin Sahitit! (VIDEO)

By

Videoja e mëposhtme sjell një atmosferë familjare në shtëpinë e dizajnerit të famshëm shqiptar, Valdrin Sahiti.

Në të do të mund të shihni se si Sahiti bën gati vajzën e saj Bella, për mëngjes duke dëshmuar se është një baba shumë i përkushtuar.

Përveç kësaj, dizajneri na prezanton edhe pak nga garderoba e tij dhe koleksioni I librave.

Ndiqeni të plotë videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm